Niektórzy ludzie uważają, że te z pozoru niewinne bajki są okrutne i zbyt niebezpieczne dla dzieci. Ja mam swoje zdanie i wydaje mi się to lekką przesadą. A wy co o tym uważacie? Jeśli nie wiecie dokładnie o co chodzi, to zapraszam do lektury!
środa, 25 czerwca 2014
018. Ciemna strona bajek...
sobota, 21 czerwca 2014
017. Przegląd Sinsaya

sobota, 31 maja 2014
016. Aktywność fizyczna
środa, 28 maja 2014
niedziela, 25 maja 2014
014. Przepisy na Dzień Mamy :3

013. Cała prawda o Selfiach :*

Subskrybuj:
Posty (Atom)
