Hejka! Dziś notka trochę jakby z inspiracjami. Pokażę wam parę rysunków moich ulubionych deviantartowych artystów :) Warto się nimi zainspirować i czegoś się od nich nauczyć.
Hej wszystkim! Dziś pokażę wam co ciekawego można nabyć w Housie. To jeden ze sklepów do których chodzę najczęściej. Są tam ubranka w jednym stylu, więc nie każdemu zapewne ten sklepik pasuje. Oto stronka z której korzystam. Możecie ja śledzić podczas czytania tej notki, lub jak wolicie możecie jej również nie śledzić.
To będzie kolejna z rzędu super krótkich notek mojego autorstwa. Ehhhh.... teraz nauka, treningi, nauka i nauka. Na bloga nie ma czasu, no chyba, że na takiego króciutkiego posta i jakieś przerywniki, wyjścia do sklepu czy kakao i cappuccino (ZIMNO) i z powrotem do książek... Obiecuję, że moja next notka będzie dłuższa, ale jak na dzisiaj musicie się zadowolić TYM.
Hejka! Dziś muzyczna notka :) Powiem wam soundtracki z jakich filmów najbardziej mi się spodobały. [Nie oglądałam za wielu z nich wsm xD] Ale myślę, że możecie sobie posłuchać ot tak, dla przyjemności. Nie trzeba oglądać filmu, żeby się poznać na wyjątkowości muzyki...
Soundtracki, które świetnie pasują i są niesamowite pod muzycznym względem.
Mówią ci, że piszesz jak kura pazurem, a ty się obrażasz? No, może warto sprawdzić, czy ktoś nie ma racji. I nauczyć się tak pisać, żeby ludzie nie mogli przestać patrzeć na stronę w twoim zeszycie. Oto kilka porad.