wtorek, 20 stycznia 2015

niedziela, 18 stycznia 2015

055. 5 sposobow na... komórkę



Hej Ludzie!
Tu Ania i dziś przedstawię wam kilka możliwości zmiany wyglądu waszej wielmożnej komórki. Może któraś zainspiruje was do ozdobienia sobie telefonu. Jak widziałam w necie, jest na to naprawdę sporo patentów. I to nie tylko na fona, bo to, co zobaczycie na dołączonych obarzkach możecie rowniez wykorzystać na ekranach np. laptopa, kompa czy takich innych sprzetow. Ciekawe, czy skorzystacie...

piątek, 9 stycznia 2015

054. Uwierz w siebie! Czyli co powinnaś sobie postanowić w Nowym Roku.


Powyższe hasło w bardzo dobry sposób zacznie nie tylko tę notkę, ale i cały przyszły rok. No, nie aż tak przyszły. Trwa już ponad tydzień. Ale na postanowienia nigdy nie jest za późno. 
Zawsze bez przesady. Nie zadawaj sobie czegoś, czego wiesz, że nie zrobisz/będzie ci bardzo trudno zrobić. Oczywiście ambicje są ważne, ale, jak już mówiłam, bez przesady. Ustanawiając swoje postanowienia zbyt konkretnymi, ograniczą ciebie, twój zapał i radość ze spełnienia. Pewne rzeczy powinny wynikać same z siebie. Co nie znaczy, że postanowień nie możemy mieć! Nawet powinniśmy. Więc o co w nich chodzi? Jak sprawić, aby kolejny rok był lepszy?

poniedziałek, 5 stycznia 2015

053. Anka przepowiada co w 2015 ;-)


 
Witajcie! To moja pierwsza notka w 2015 :3.  Kolejny roczek nam minął. Okropnie szybko  ten czas leci. Dopiero był początek 2014, a tu proszę.
Ale dziś chciałabym zająć się nie przeszłością, a przyszłością. I taką przyszłością, która jest bardzo, ale to bardzo na wyciągnięcie ręki. Otóż pokażę Wam co nas czeka w tym roku.

3000 wejść

 


Wow! Naprawdę nieźle! 3000 wejść na bloga, to mega liczba. Serdecznie wam dziękujemy i czekamy na 5000 :) 


czwartek, 1 stycznia 2015

052. Minął 2014... jaki będzie następny?...

Rok Kreatywności. Tak go nazwałam, nim jeszcze się zaczął. Z założenia miał być rokiem intensywnym, pełnym realizowanych pomysłów, diy, rysowania i komponowania... Czy się udało? Po części.

Nowy Rok przed nami!!!

Z całego serca życzymy wam wspaniałego nowego roku! Niech będzie dla was inspirujący i pełen mądrości. Mamy nadzieję, że was sylwester był udany, wśród muzyki, serpentyn i balonów ;))) A prawdopodobnie wciąż trwa :)
Tak i my zaczęłyśmy z wami ten rok 2015, o którym tak długo zastanawialiśmy się jaki będzie.
Dziś po południu zapraszam oczywiście na noworoczną notkę :) Zobaczymy, o której wstanę...
~ Lili555 (ale i duchowo jest z nami HappyAnnSmile oczywiście)