Siemka, z tej strony Anka. Dzisiejsza notka będzie podobna jak ta co kiedyś dodała Oli, czyli przegląd sklepu. Oliwia najbardziej lubi Sinsay, więc pisała o ubrankach z Sinsaya, a ja nie byłabym sobą, gdybym nie wybrała New Yorkera. Pragnę wam też powiedzieć, że podczas pisania tego posta, mam otwartą tą oto stronkę : http://www.newyorker.de/pl/moda-styl-zycia/

