środa, 24 grudnia 2014

Życzenia świąteczne =)

 



Już za moment zaczynamy kolejne święta Bożego Narodzenia, dlatego życzymy Wam abyście te święta spędzili jak najlepiej. W zdrowiu, z najbliższymi, przed kominkiem ;). Abyście mieli taką atmosferę, której według Oliwii w obecne święta brakuje. Wesołych Świąt!!!
                                                                                          HappyAnnSmile i Lili555

niedziela, 21 grudnia 2014

049. Skąd wziąć świąteczną atmosferę?...

Hejka, tu Oliwia. Niedawno tak sobie myślałam... o świętach. Zaczynają się już w środę. Ale czy wy też nie macie takiego wrażenia, że w ogóle ich nie czujecie? Że dzisiejsze święta są takie na siłę, z dnia na dzień, żadnej w nich wyjątkowości... Ja zaczęłam się już obawiać, że nie poczuję ich do końca grudnia. 
Tak. Coś trzeba z tym zrobić.

czwartek, 11 grudnia 2014

048. Czy warto być innym?


 
No właśnie. Warto się nad tym zastanowić. Bo czasem robimy (nawet nieświadomie) coś, co naprawdę jest skopiowane z innej osoby. Mówimy to co ona, wykonujemy te same ruchy, a czasem nawet ubieramy się tak samo. Ale czy tak powinno być?
Jeśli każdy byłby dokładnie taki sam to świat stałby w miejscu i byłby przeokropnie nudny. Niestety w tych czasach nie jest łatwo być innym. Jeśli ktoś spróbuje siem wybić to od razu jest krytykowany.
Znamy to z Oliwią. My lubimy być oryginalne. Mamy ogromną wyobraznię i czasem śmiejemy się z rzeczy, które wsm nie są śmieszne. Ale kto powiedział, że każdy musi śmiać się z tych samych żartów? Albo w kwestii mody, czasem każdy lubi być modny. Każdy choć przez chwilę starał siem podążać za trendami. Niestety często z modą jest tak, że to jest na topie, co jakaś gwiazda ubrała jakiś czas temu. Potem my ubieramy to samo. Więc to, że ktoś nie ubiera się modnie, to nie znaczy, że ubiera się źle. To po prostu znaczy, że ma swój styl, albo swoje zdanie. Czyli tzw. Swag. Nie wiem jak wy uważacie, ale według mnie w tych czasach trudno być innym. Inni często tego nie akceptują. A to, że ktoś nie jest typowym nastolatkiem, czy nastolatką świadczy o jego odwadze i tym, że nie przejmuje się hejterami. I bardzo dobrze!
 Hmm.. no i to chyba na tyle. Tak, wiem, że takie otwieranie się na blogu jest w pewnym sensie niebezpieczne, ale musiałam poruszyć ten temat, bo wiem, że niektórym się przyda i popchnie ich do działania ;-) 
  Anna =)))
Piosenka tym razem będzie taka, że każdy ją zna, ale co tam. Warto sobie słuchnąć raz jeszcze.

wtorek, 25 listopada 2014

047. Naj deviantartowi artyści Lili555

Hejka! Dziś notka trochę jakby z inspiracjami. Pokażę wam parę rysunków moich ulubionych deviantartowych artystów :) Warto się nimi zainspirować i czegoś się od nich nauczyć.

sobota, 22 listopada 2014

46. Przegląd House'a

 
Hej wszystkim! Dziś pokażę wam co ciekawego można nabyć w Housie. To jeden ze sklepów do których chodzę najczęściej. Są tam ubranka w jednym stylu, więc nie każdemu zapewne ten sklepik pasuje. Oto stronka z której korzystam. Możecie ja śledzić podczas czytania tej notki, lub jak wolicie możecie jej również nie śledzić. 
Dobra, przejdźmy do ubranek:

poniedziałek, 10 listopada 2014

045. 7 stylizacji: Belli Thorne


Hejka! Dziś otwieram nowy cykl - "7 stylizacji", czyli tak jakby inspiracje stylem gwiazd. W tym odcinku... Bella Thorne.

czwartek, 6 listopada 2014

044. 5 sposobów na... naukę

                             



To będzie kolejna z rzędu super krótkich notek mojego autorstwa. Ehhhh.... teraz nauka, treningi, nauka i nauka. Na bloga nie ma czasu, no chyba, że na takiego króciutkiego posta i jakieś przerywniki, wyjścia do sklepu czy kakao i cappuccino (ZIMNO) i z powrotem do książek... Obiecuję, że moja next  notka będzie dłuższa, ale jak na dzisiaj musicie się zadowolić TYM.